Reklamná tlač

Ako efektívne a presne plánovať cenu tlačenej propagácie?

Pozná to každý majiteľ firmy, či marketingový pracovník. Vaša firma uvedie na trh novú službu, produkt, alebo príde čas na sezónny reklamný útok a vy sa rozhodnete, že je treba zostaviť marketingový plán budúcej reklamnej kampane.
V tomto momente sa začnete obzerať po cenách a variantách tlače, aby ste vedeli svoju kampaň naplánovať reálne.

Pri tlačenej reklame sa pomerne rýchlo rozhodnete nad tým ako by mala kampaň vyzerať a z čoho by mala byť zhruba zostavená. Definitívne objemy, konfigurácie a množstvá samozrejme záležia od ceny samotnej tlače. V tomto momente nastupuje kolotoč obvolávania a obmailovávania dodávateľov a čakania na ich cenové ponuky. Nemusíme si nahovárať, že odpovede od dodávateľov sú bleskové (bežne aj niekoľko dní). Potom následuje porovnávanie ponúk, v ktorých sa je niekedy ťažko vyznať, pretože jednotlivé ponuky nebudú obsahovať jednotnú terminológiu. O to ťažšie bude oslovovať dodávateľov znovu s variáciami objednávky.

Máme pre vás riešenie, kde si ceny overíte behom pár sekúnd a to aj v rámci jednotlivých variácii tlače.

Je to jednoduché a rýchle. Náš kalkulátor vám vykalkuluje ceny všetkých bežných tlačovín.
Po vložení parametrov vašej obiednávky vám online kalkulátor okamžite zobrazí cenu. Namiesto zdĺhaveho vyhodnocovania ponúk máte ceny pred sebou okamžite a môžete si kalkulovať nekonečné množstvo variácií tlače.

Takto behom chvíľky zistíte všetky varianty tlače vašej budúcej kampane. Je pri tom jedno, či to bude tlač letákov, plagátov, newstlerov, alebo katalógov. Kalkulovať môžete s roznou farebnosťou, gramážou a typom papiera, povrchovou úpravou, skladaním, alebo veľkosťou, či množstvami. Ak sa nakoniec rozhodnete pre konkrétnu konfiguráciu cez náš online systém jednoducho pošlete tlačové dáta.

A aká je doba dodania?

Ak zadáte tlač a dodáte dáta do desiatej hodiny, vieme vám vaše tlačoviny dodať v rámci bratislavy do 24 hodín. V rámci zvyšku slovenska do 48 hodín. Dodanie je teda expresné, aj keď si za expres dodanie nič neúčtujeme.