Email marketing

Email marketing je služba ktorou môžete v okamihu osloviť svojich partnerov, alebo zákazníkov. Využite e-mail marketing a zvýšte tak zisk vašej firmy. Dajde vedieť o svojích akciách, produktoch, službách a novinkách.


Oproti bežnej pošte ktorá je pomalá, drahá a neefektívna, je rozoslanie hromadného mailu flexibilné, rýchle, lacné a s okamžitou odozvou. Podporujeme možnosť klasických aj graficky pútavejších HTML emailov.


Obrovskou výhodou je sledovanie úspešnosti takejto mailovej kampane. Môžete sledovať tieto parametre:

1. počet doručených/nedoručených mailov a dôvod
2. počet otvorených mailov (maily pri ktorých boli načítané obrázky)
3. počet preklikov z týchto mailov (konkrétne kliky)
4. počet zdieľaní na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter, atd..)
5. počet preposlaní ďalej
6. počet mailov ktoré boli odhlásené z mailing listu
7. počet mailov označených ako nechcených (s automatickým odhlásením)


Legálnym spôsobom takto môžete rozosielať veľké množstvo mailov, bez rizika zablokovania SMTP poštového servera vaším providerom. Radi vám pomôžeme pri návrhu a spravovaní vašej mailovej marketingovej kampane. Máte možnosť si celý tento proces od návrhu mailu až po odoslanie vytvoriť sami. Alebo využiť naše služby na kľúč, či už pri návrhu kampane, cielení, vytvorenia mailov aj samotného odoslania. Samozrejmosťou je odovzdanie vyhodnotenia efektivity každej kampane.

 

Pre viac informácií nás kontaktujte, radi vám pomôžeme.

Nemáte skúsenosti s email marketingom?

Email marketing je nákladovo efektívny a silný nástroj. Už onedlho sa budete môcť presvedčiť o vysokej návratnosti nákladov. Ale ako si vybrať toho správneho poskytovateľa email marketingových služieb? Vyberte si takú email marketingovú platformu, ktorá Vám prinajmenšom môže garantovať nasledovné:

1. Ako budú vyzerať moje emaily? Vyberte si takého email marketingového poskytovateľa, ktorý Vám poskytne šablóny a editor, s ktorým budete môcť jednoducho upravovať dizajn a obsah Vašich emailov, zabezpečí Vám tvorbu HTML mailov alebo jednoduchší spôsob importu z Word dokumentu a náhľad newslettra - t.j. ako ho bude vidieť klient po prijatí vo svojej emailovej schránke.

2. Budú moje maily doručené v správnom čase? Uistite sa, že ste si vybrali takého poskytovateľa email marketingových služieb, ktorý dbá o reputáciu odosielateľa, ponúka anti-spam kontrolu a pokročilé funkcie ako automatické odosielanie emailov. Takisto sa uistite, že poskytovateľ netoleruje spam a má dobré vzťahy s poskytovateľmi internetových služieb.

3. Bude možné sledovať výsledky kampaní prostredníctvom reportov? Detailné reportovanie o tom, ako Vaši klienti reagujú na Vaše kampane je kľúčovým faktorom pri procese merania, hodnotenia a zlepšovania kampaní. Vyberte si takého poskytovateľa, ktorý ponúka bezplatné a kvalitné reporty a integráciu Google Analytics.


Základné funkcie

Jadrom služieb Affilmailu je jeho užívateľsky jednoduchý a intuitívny editor. Ak neradi pracujete s HTML alebo CSS, tak použite Drag & Drop editor alebo prekopírujte text a obrázky z Microsoft Word dokumentu. Takisto nepotrebujete grafického dizajnéra pre vytvorenie layoutu Vášho newslettra - vytvorte si ho sami prostredníctvom niekoľkých jednoduchých krokov alebo si vyberte jednu z bezplatných šablón.